Dveře HANÁK, interiérové dveře nejvyšší kvality

Dveře HANÁK nikdy nebudete vnímat jako fádní předěl mezi místnostmi. Dveře HANÁK jsou naprosto mimořádné. Jak technickými parametry a vyšperkovaným vzhledem, tak dokonalým sladěním s nábytkem v rámci INTERIOR CONCEPTu. V mnoha modelech se stávají doslova designovou „třešinkou“ (například dveře do obkladu). Strhávají na sebe pozornost a přináší maximální uživatelský komfort.

premium-quality

LAKOVANÉ DVEŘE

7vrstvý lak HANÁK je dnes už pojmem. S laky se ve výrobním závodě pracuje více než 20 let a díky bohatým zkušenostem se docílilo jeho nejvyšší možné kvality. Kromě lesklého laku nabízíme samozřejmě i matnou variantu a barevné škále se meze nekladou.

hanak-nabytek_interierove-dvere-s-oblouzkou-bile

DÝHOVANÉ DVEŘE

Nabízíme nejkvalitnější přírodní dýhy včetně exotických dřevin jako je kmenový makasar, či kořenová dýha ořechu. I samotné modely, jejich vzhled a stylizace, podtrhnou krásu dýhovaných dveří.

hanak_nabytek_dvere_dyha

SKLENĚNÉ DVEŘE

V sortimentu nesmí chybět ani skleněné dveře, ať už celoskleněné, model FLY, anebo částečně prosklené ve vybraných modelech. Originální zárubeň HANÁK můžete mít v nejkvalitnějším prémiovém laku HANÁK anebo v dýze.

hanak_nabytek_fly_dvere_interier_realizace

DVEŘE DO OBKLADU

Dveře do obkladu jsou vysoce estetickou záležitostí a volí je ti nejnáročnější zákazníci. Objevují se v exkluzivních interiérech, kde majitelé kladou důraz nejen na samotný nábytek, ale právě na designové řešení celého prostoru.

hanak_dvere_do_obkladu_bily_lak

HLAVNÍ PŘEDNOSTI DVEŘÍ HANÁK

Mezi hlavní přednosti dveří patří originální design dveří a zárubně, nejkvalitnější kování, 100% voděodolnost díky SLIM-LINE technologii, různé výšky až po 2700 mm a v neposlední řadě uznávané certifikace prokazující nejvyšší dosažené výsledky v testech kvality.

hanak-dvere_vodeodolnost

 

hanak-nabytek_interierove-dvere_rozmery

 

Další zajímavosti a informace najdete i na samostatném webu dveří HANÁK.