Přednosti nábytku

Jen ty nejlepší materiály

Výhradně čisté dřevo, žádný odpadový recyklát v nábytku HANÁK! Pouze nadstandardně kvalitní materiál s certifikací CARB Phase 2. Aktuálně je HANÁK NÁBYTEK jediným výrobcem v České republice, který vyrábí nábytek právě z tohoto certifikovaného materiálu.

Kvalita se skrývá v každém detailu

Nejen kvalitní materiály, ale také nejmodernější technologie opracování SQUARE-LINE a SLIM-LINE (komplexní uzavření hran nábytku proti vodě a vodní páře) dělají ze standardní kvality kvalitu nejvyšší. Nábytek HANÁK má 4x větší odolnost korpusů proti vodě a vodní páře oproti standardu. Každá součást nábytku HANÁK je opracována s ohledem na maximální přesnost (+-0,1 mm) a výslednou funkčnost.

Zdraví vás a vašich nejbližších

Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny zařadila formaldehyd v roce 2004 na seznam prokázaných lidských karcinogenů.
Nábytek HANÁK je již 26 let pravidelně testován a obsahuje 30x nižší množství formaldehydu než stanoví ČSN/EN.

Prioritou je pohodlí a užitná hodnota

HANÁK QUATRO 150 je nejlepší výškový a šířkový systém, který firma HANÁK NÁBYTEK vyvinula jako první v České republice
+ optimální výška pracovní plochy v kuchyni – už žádná bolavá záda!
+ více vnitřního prostoru ve spodních i horních skříňkách
+ parametrická výroba neví co je „atyp“
+ ideální řešení prostoru šatních skříní a ložnicového nábytku
+ interiérové dveře na míru jsou ozdobou každého prostoru

Špičkové povrchy

Unikátní laky HANÁK

+ 100% stupeň lesku
+ 100% odolnost proti vodě
+ kompaktně uzavřený povrch
+ teplotní odolnost -35 °C až 500 °C
+ zdravotně nezávadný povrch
+ UV vytvrzování – vysoká pevnost
+ UV vytvrzování – zvýšená odolnost proti poškrábání

7vrstvý lak HANÁK PREMIUM

26 let zkušeností s lakováním nábytku jasně prokázalo přednosti unikátní technologie UV vytvrzovaných základních a vrchních laků oproti konkurenci, která používá standardní postupy lakování. Lakování pomocí tenkých, do sebe propojených vrstev, zaručuje tu nejlepší možnou kvalitu povrchu. Při nanesení 7 vrstev je vždy dosaženo lepší kompaktnosti a odolnosti povrchu nábytku.

Nano laky na dýhovaný nábytek

HANÁK NÁBYTEK používá technologii transparentního akryl-polyuretanového NANO LAKU v 5% lesku (hluboký mat) pro dýhovaný a masivní nábytek včetně interiérových dveří a to bez příplatku. Nejenže jde o výrazný posun v přirozeném vzhledu materiálu, ale zároveň se zvyšuje kvalita a užitná hodnota výrobků. Plochy lakované nano lakem působí mnohem přirozeněji, struktura dřeviny a její matný vzhled jsou reálnější. Pocitově méně viditelného laku dodává dýhám na přirozenosti a kráse surového dřeva.

Voda ani vodní pára nábytku neublíží

Díky nejmodernější technologii PUR už nemusíte mít strach o svůj nábytek. Každý jednotlivý dílec je precizně nalakován a jeho povrch kompaktně uzavřen tak, aby se dovnitř nedostala žádná vlhkost. Veškerý nábytek HANÁK je pravidelně laboratorně testován na působení chemikálií, vodní páry, mechanickou odolnost, barevnou stálost a ztrátu stupně lesku. Ve všech těchto aspektech dosahuje nejvyšších možných parametrů.

Bez ztráty lesku

I po 15 letech je nábytek HANÁK bez ztráty lesku. Během 15 let standardního užívání se povrch lakovaného nábytku a užitná hodnota nezmění.

Stejný odstín laku

I po 15 letech má nábytek HANÁK stejný odstín laku. Změna odstínu laku po celém 15letém procesu zátěže stárnutí je u laků 0 %.

Zpět na Proč HANÁK