Lakované kuchyně HANÁK. Naprostý vítěz v kvalitě a ceně.

Dokonalá kvalita za bezkonkurenční cenu. V certifikovaném testu jsme podrobili náš nový lak TREND procesu zestaření 15 let a výsledek? I po 15 letech budete mít od nás naprosto stejnou kuchyň jako ihned po koupi. Zůstane zcela beze změny. Takovou kvalitu vám žádný jiný výrobce v tuzemsku nenabídne. Přesvědčte se o tom sami a přijďte si k nám vypracovat cenovou nabídku na kvalitní kuchyňskou linku.

Vysoce kvalitní lak HANÁK TREND nabízíme v 6 barvách: bílá lesk, magnolia lesk, champagne lesk, krémová lesk, mocca lesk, antracit lesk

Kuchyně ELITE, svěží kombinace dvou barev laků a lamina

Tato sestava je krásná a netradiční v tom, že spojuje ne dva, ale dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte. Tato sestava je novým, možná i trochu převratným a rozhodně atraktivním příkladem, jak vytvořit nadmíru originální kuchyň!

hanak_kuchyne_trend_elite_orech_corte2

 

hanak_kuchyne_trend_elite_orech_corte3

 

hanak_kuchyne_elite_mocca_orech_corte

 

Moderní bílá kuchyně STYLE, bílý lak a lamino chamonix

Následující model je výbornou ukázkou, jak lze kuchyňský nábytek prolnout i do jídelny a obývacího pokoje. Jednoduchá a okulibá sestava i do menších prostor, kde bílá krásně rozsvítí prostor a odstín lamina chamonix dál rozvine jemnost barev na nábytku v interiéru.

hanak_trend_kuchyne_style_orion_bila

 

hanak_trend_kuchyne_style_orion_bila3

 

hanak_kuchyne_style_orion_bila2